Bolesne porażki na początek rundy

Nie tak wyobrażaliśmy sobie początek rundy wiosennej. Jako pierwsi zagrali nasi przedstawiciele z ligi mazowieckiej - roczniki 2007 i 2010. W obydwu przypadkach byliśmy gospodarzami, ale ze względu na dobro naszej murawy podjęto decyzję, aby mecze zostały rozegrane na obcych boiskach ze sztuczną nawierzchnią (juniorzy w Białobrzegach, trampkarze na popularnym "Staszicu").

Nie przyniosły one szczęścia obydwu ekipom, które boleśnie przegrały z warszawskimi rywalami.

Miejmy nadzieję, że za tydzień będzie lepiej. Dodatkowo rozgrywki wznowią seniorzy oraz roczniki 2009, 2011 i 2012. Liczymy również, że pogoda nie pokrzyżuje planów i pozwoli na rozegranie tych spotkań.

MŁODZIK RADOM - Agrykola Warszawa 2-7 (1-4)

F. Bondarczuk 40`, Sz. Stępień 69` ; dla Agrykoli: 11`, 15`, 22`, 28`, 80, 87`, 90+6`

Skład: F. Bogacz, M. Mizera (30` J. Sadowski ż), D. Strzałkowski (69` P. Mizera), J. Warchoł ż, J. Jurczak (30` B. Szczepański ż), D. Trojanowski (78` O. Czubak), Sz. Stępień, W. Staniewski (46` M. Natora), K. Buras, F. Bondarczuk ż, B. Rejczak

*mecz rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Białobrzegach (ul. 11 listopada 57)