Zapowiedź weekendu (16/17.03)

Startujemy z rundą wiosenną sezonu 2023/2024! Na początek weekend z ligą mazowiecką. Wystąpią 2 zespoły, reprezentujące nasz klub na Mazowszu. Jednocześnie będzie to bardzo nietypowy weekend. Obydwie drużyny wystąpią w roli gospodarza, ale żadna z nich nie zagra na swoim boisku. Spowodowane jest to dbałością o naszą naturalną nawierzchnię, która ma służyć wielu zespołom przez długą rundę. Dlatego podjęto decyzję, aby w sobotę Młodzik 2007 zagrał swój "domowy" mecz z Agrykolą na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Białobrzegach, a Młodzik 2010 w niedzielę na innym radomskim boisku - ze sztuczną nawierzchnią - przy liceum im. Staszica. Szczegółowa zapowiedź poniżej.

Wszystkie wyniki będziemy starać się podawać na bieżąco na naszym instagramie, podsumowanie obydwu meczów w niedzielę na naszej stronie.

Mecze - 2

Domowe - 2

Wyjazdowe - 0

Sobota - 1 (1 dom)