Domowy wiosenny weekend!

Pierwszy weekend rozgrywek wiosennych zakończył się falstartem. Wtedy zagrali tylko dwaj przedstawiciele z ligi mazowieckiej. Teraz dołączają seniorzy oraz roczniki 2009 i 2012. Czeka nas więc 5 spotkań, z czego aż 4 domowe. Jako jedyni na wyjeździe zagrają juniorzy z rocznika 2007. Tym razem domowe mecze zaplanowano już na naszym naturalnym boisku. Szczegółowa zapowiedź poniżej.

Wszystkie wyniki będziemy starać się podawać na bieżąco na naszym instagramie, pierwsze podsumowanie meczów w sobotę wieczorem, pozostałe w niedzielę na naszej stronie.

Mecze - 5

Domowe - 4

Wyjazdowe - 1

Sobota - 3 (2 dom + 1 wyjazd)