Wynik gorszy niż gra!

W meczu dotychczas dwóch niepokonanych drużyn Młodzik 2006 zmierzył się z Juniorem Radom. Niestety ulegliśmy 3:0, jednak wynik nie odzwierciedla w pełni sytuacji na boisku. Mecz stał na wysokim i wyrównanym poziomie, a obie drużyny pokazały dużą jakość piłkarską. Nasi zawodnicy pokazali w tym meczu charakter, po szybko straconej bramce dążyli do wyrównania i gdy wydawało się, że są blisko (strzał Rafała w słupek) "nadziali" się na kontrę i zamiast 1:1 zrobiło się 0:2 - takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa. Druga połowa to znów wyrównana gra, a obie drużyny miały swoje okazje do strzelenia bramki. Pod koniec meczu niefrasobliwość naszych obrońców wykorzystali gospodarze.

Po meczu mimo, że wynik jest jaki jest, należy pochwalić naszych zawodników: za walkę, determinację i otwartą grę. Nie zapominamy co jest naszym celem i dążymy do niego małymi kroczkami!