Turniej Summer Cup dla rocznika 2006 za nami!

W minioną sobotę odbył się trzeci turniej w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Summer Młodzik Cup 2017, tym razem do rywalizacji przystąpiły drużyny złożone z zawodników urodzonych w roku 2006 i młodsi. W turnieju wzięło udział 14 zespołów wśród których tradycyjnie były dwa zespoły Młodzika z danego rocznika i jeden z rocznika młodszego.

W pierwszej fazie drużyny rywalizowały w dwóch grupach podzielonych po 7 zespołów. Grupę A tworzyły zespoły: Młodzika (czarni), Prochu Pionki, Playmaker Academy Warszawa, Radomiaka, Orła Wierzbica, Błonianki Błonie oraz Rakovii Warszawa, natomiast grupę B: Młodzik (żółci), Młodzik 2007, Pogoń Siedlce, Orły Kazimierz Wielki, Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej, Orlika Radom oraz Gwardii Warszawa.

W tej fazie padły wyniki:

Po tej fazie rozgrywek, mecze toczyły się dwutorowo: 8 zespołów z miejsc 1 – 4 w swoich grupach awansowało do ćwierćfinałów i rywalizowało o miejsca 1 – 8, natomiast pozostałe zespoły zagrały w grupie o miejsca 9 – 14.

Pary ćwierćfinałowe przedstawiały się następująco:

Awans do półfinałów uzyskały drużyny Młodzika (czarni), Playmaker Academy, Warszawskiej Akademii Piłkarskiej oraz Pogoni Siedlce.

Przegrane drużyny nie odpadały z turnieju tylko walczyły o miejsca 5 – 8.

W półfinałach tych rozgrywek padły następujące wyniki:

Mecze o miejsca 9 – 14

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Franciszek Matczuk z Warszawskiej Akademii Piłkarskiej

Najlepszym bramkarzem turnieju został Błażej Miturski z Młodzika Radom

Najlepszym strzelcem został: Cezary Marciniak z Pogoni Siedlce.

Natomiast nagrodę dla najlepszego trenera zgarnął Pan Jan Półtorak z Pogoni Siedlce.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Pogoń Siedlce