Młodzik 05/06 na zwycięskiej ścieżce

Udanie rozpoczęli przygodę ligową zawodnicy Młodzika 05/06 - drugi mecz i drugie zwycięstwo, choć nie przyszło ono łatwo. Dzisiaj nasi zawodnicy zmierzyli się z UKS Orlik Radom, która także wygrała swój pierwszy mecz. Zawody były bardzo zacięte w pierwszej części spotkania to my byliśmy stroną przeważającą i tylko nieskuteczność naszych zawodników sprawiła, że nie wygrywaliśmy tego meczu 2, 3 bramkami. Niestety przeciwnicy wykorzystywali swoje i przegrywaliśmy 3:2. Wraz z trwaniem meczu do głosu dochodzili gospodarze, którzy bardzo dobrze się dzisiaj prezentowali. W końcowych dwóch kwartach to Orlik powinien strzelić kilka bramek, ale tak jak w pierwszej części szczęście było po stronie gospodarzy, tak w drugiej było ono przy nas. Mecz zakończył wspaniały strzał Szymona Kality z rzutu wolnego, który dał nam upragnione zwycięstwo.

Na uwagę zasługuję fakt, że nasza drużyna złożona była w większości z zawodników rocznika 2006!!!

UKS Orlik 14 Radom - UKS Młodzik 18 Radom 3:4
Bramki dla Młodzika: 6' Konopka; 28' Chrząszcz; 45' Dryja; 55' Kalita

Skład: Miturski [06], Kalita [06], Ofiara [06], Sowiźrał [06], Konopka [06], Tuzinek [06], Dryja [06], Karolak [06], Chrząszcz, Walnik, Skrzek, Kowalczyk, Kucharczyk [06], Matuszewski [06]