Ostatni sprawdzian przed ligą, gramy w pucharze

Przed naszymi seniorami ostatni sprawdzian przed startem rozgrywek ligowych. W regionalnym pucharze polski zmierzą się z Sokołem Przytyk. Rywale są nam dobrze znani z poprzedniego sezonu. Na koniec sezonu w ligowej tabeli znaleźli się tuż za naszym zespołem. W bezpośrednich starciach byliśmy lepsi. W meczu inaugurującym sezon w Przytyku padł remis 1-1, a w pierwszym meczu rundy rewanżowej zwyciężyliśmy pewnie 3-1. Niedzielny mecz będzie więc dobrym przetarciem przed meczem z Prochem Pionki.

W drugiej rundzie są już natomiast nasi juniorzy z rocznika 2004, którzy awansowali bez gry. Ich rywal - Strażak Wielogóra, wycofał się z rozgrywek. Wycofało się także kilka innych zespołów i doszło do dodatkowego losowania pomiędzy zespołami, których rywale się wycofali. Nasz zespół dostał wolny los.

Sokół Przytyk - MŁODZIK RADOM

Niedziela 17:00, Przytyk