MŁODZIK CUP 2023/2024 - rocznik 2017

Już w sobotę w dodatkowym turnieju MŁODZIK CUP zagrają zawodnicy z rocznika 2017! Dla wielu chłopców będzie to pierwszy turniej w życiu! Będzie więc wiele emocji!

Zagrają:

• Grupa A: MŁODZIK (żółci), Beniaminek Radom I, Centrum Radom, Dziki Skarżysko-Kamienna, Radomiak Radom
  • Grupa B: MŁODZIK (czarni), Beniaminek Radom II, Beniaminek Iłża, Jodła Jedlnia-Letnisko, Star Starachowice

Szczegółowa rozpiska sobotnich zmagań -->TUTAJ

Informacje, reguły, zasady -->TUTAJ

Turniej rozpoczyna się o godz.9:00. Planowane zakończenie ok godz.15:30. Gramy w hali PSP 18 (ul. Ofiar Firleja 14), wejście z tyłu szkoły, od strony boisk.

System rozgrywek:

• I FAZA: Zespoły podzielone na 2 grupy 5 zespołowe rozgrywają mecze systemem „każdy z każdym”

**********************************************************************