Młodzik 2011 mało gościnny w turnieju Młodzik CUP!

W poprzednich dwóch turniejach "Młodzik CUP 2020" nasze drużyny zajmowały miejsca tuż za podium. Tym razem trochę mniej gościnny okazał się Młodzik 2011, który triumfował w sobotnim turnieju! Jak co tydzień towarzyszyło nam wiele emocji. Potwierdza to przede wszystkim sytuacja w grupie A. Trzy drużyny zdobyły po 9 punktów, więc do wyłonienia półfinalistów potrzebna była mała tabela. W niej dalej wszystko równo (po 3 punkty, bilans bramkowy 0). Gryfia i Orlik miały strzelone po 2 bramki, a Jastrząb 1. Zatem dwie pierwsze drużyny zajęły kolejno 1. i 2. miejsce (zadecydował bezpośredni mecz). W drugiej grupie komplet punktów zdobyli gospodarze, a tuż za nimi uplasowało się Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski. W pierwszym z półfinałów nasz zespół pokonał Orlik Radom, a w drugim po rzutach karnych do finału awansowała Gryfia Mirów. Finał należał do naszej drużyny, która pokonała zespół z Mirowa 3-1. Ze względu na to, że turniej odbywał się bez udziału publiczności poniżej prezentujemy komplet wyników. Za tydzień w sobotę zagra rocznik 2010, a w niedzielę 2009.

*********************************************************************************************************

Wyniki grupowe:

Wyniki fazy pucharowej:

półfinał A: Orlik Radom - MŁODZIK RADOM (czarni) 2-4

półfinał B: AP Gryfia Mirów - Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski II 3-3 (k. 3-1)

o 9 miejsce: MŁODZIK RADOM (żółci) - Drogowiec Jedlińsk 3-0

o 7 miejsce: Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski I - Jedlnia Dzieciom 1-2

o 5 miejsce: Jastrząb Głowaczów - KS Błotnica 1-3

o 3 miejsce: Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski II - Orlik Radom 3-3 (k. 2-1)

FINAŁ: MŁODZIK RADOM (czarni) - AP Gryfia Mirów 3-1

Klasyfikacja końcowa:

1. MŁODZIK RADOM (czarni)