Gramy o lepszy weekend

Miniony weekend był chyba najgorszym spośród wielu wielu ostatnich. Miejmy nadzieje, że nastroje w niedzielę po południu będą zgoła odmienne. Zagra 7 naszych zespołów. Pauzują roczniki 2004 i 2008. Ci pierwsi w środę rozegrają zaległe spotkanie z Irzykiem Warszawa - na wyjeździe. Tego samego dnia swój mecz, przełożony z tego weekendu, zagra Młodzik 2006. Rywalem będzie Radomiak Radom, a gospodarzem nasza drużyna.

Wracając do weekendu - w sobotę odbędą się 3 spotkania. O 12:00 na swoim boisku ostatni ligowy mecz zagrają chłopcy z rocznika 2012. Ich przeciwnikiem będzie Energia Kozienice. O 15:00 w Warce konfrontacje z miejscowym Klubem Sportowym rozpoczną seniorzy. Pół godziny później Młodzik 2010 sprawdzi się w roli gospodarza w spotkaniu z Bronią.

Na niedzielę zaplanowano jeden mecz więcej. Zaczynamy od domowej konfrontacji rocznika 2011 ze Zwolenianką (10:00). Następnie o 12:00 zagra II drużyna seniorów - z Iskrą Zbrosza Duża. O 15:00 czas na mecz Młodzika 2007 z Powiślanką Lipsko. W międzyczasie jedyne tego dnia wyjazdowe spotkanie - Młodzik 2009 o 11:30 zagra w odległych Siedlcach z Pogonią.

Wszystkie wyniki będziemy starać się podawać na bieżąco na naszym instagramie, podsumowanie meczów w sobotę i niedzielę wieczorem na naszej stronie.

Mecze - 7 + 2 (środa)

Domowe - 5 + 1

Wyjazdowe - 2 + 1

Sobota - 3 (2 dom + 1 wyjazd)